Kup teraz
Zainspirowane naturą
Karmy z Nowej Zelandii
Stworzone z myślą o szczęściu psów i kotów
Powolne i delikatne Suszenie na świeżym powietrzu Metoda oparta na stosowanej przez wieki naturalnej konserwacji mięs pozwala na eliminację sztucznych konserwantów
Z myślą o zdrowiu psów i kotów Bez zawartości glutenu, cukru i gliceryny Bez zawartości ciężkostrawnych dla zwierząt węglowodanów, takich jak ziarna, soi, kukurydzy, ziemniaków, pszenicy i ryżu.
Zawartość 96% mięsa, narządów, kości i owoców morza Pozostałe 4% naszej receptury, składa się z niezbędnych witamin i minerałów, naturalnych alg, pietruszki, cykorii, inuliny i lecytyny
Mięso pozyskiwane z Nowej Zelandii Z wolnowybiegowego rolnictwa Bez dodatków hormonów, stymulatorów wzrostu
Stworzone w Nowej Zelandii Karmy dla psów Zdrowe i szczęśliwe życie twojego psa było inspiracją do stworzenia przepisów Ziwi. Nasze starannie przygotowane przepisy odzwierciedlają całą zdobycz, bogatą w mięso, dietę, której psy potrzebują do długiego życia. Kup karmę ziwi peak
Karma suszona powietrzem Ręcznie robiona na powietrzu receptura, z dużymi ilościami mięsa, owoców morza i kości.
Karma suszona powietrzem Kup Teraz
Przekąski i nagrody dla psów Nagrody dla psów zawierające 96% mięsa z jagnięciną, wołowiną lub dziczyzną.
Przekąski i nagrody dla psów Kup Teraz
Mokra karma dla psów Zawiera 91% mięsa, owoców morza, organów i kości, bez zbóż i sztucznych substancji.
Mokra karma dla psów Kup Teraz
Oral Chews Zainspirowane Matką Naturą, produkty do żucia dla zdrowia jamy ustnej Twojego psa.
Oral Chews Kup Teraz
Mokra karma dla kotów Szeroka gama karm bogatych w mięso, wolnych od zbóż, ale nasyconych smakiem.
Mokra karma dla kotów Kup Teraz
Karma suszona powietrzem Bogate w mięso karmy delikatnie suszone powietrzem, aby zatrzymać naturalne dobro.
Karma suszona powietrzem Kup Teraz
Stworzone w Nowej Zelandii Karmy dla kotów Nasze starannie przygotowane przepisy oparte na najlepszych składnikach z zielonych farm i dziewiczych oceanów południowych Nowej Zelandii, odzwierciedlają całą zdobycz, bogatą w mięso, dietę, której koty potrzebują do długiego, szczęśliwego i zdrowego życia. Kup karmę ziwi peak
Ziwi Peak - karma dla psów i kotów

ZiwiPeak-karma, której możesz zaufać.

Aby stworzyć najzdrowszą, najlepszą i niewątpliwie najsmaczniejszą karmę zastosowano unikalną metodę suszenia. Dzięki niej wszystkie składniki odżywcze zachowują swoje właściwości oraz strukturę surowego białka.

Ta suszona powietrzem karma gwarantuje w pełni zbilansowaną dietę dla Twojego psa i kota. ZiwiPeak nie produkuje na skale masową. Produkcja jest przygotowywana w małych partiach przez wyspecjalizowaną kadrę, która dba o jakość.

Nie ma lepszego miejsca na stworzenie zdrowego i naturalnego produktu jakim jest karma ZIWIPEAK. 98% stanowi mięso z lokalnych wolno wybiegowych farm oraz mięso ryb z dziewiczych wód Nowej Zelandii.

Nowozelandzkie przepisy gwarantują, że mięso jest wolne od hormonów, antybiotyków i czynników stymulujących wzrost.

Karma nie zawiera:

  • kukurydzy, ryżu, ziemniaków i innych wypełniaczy,
  • konserwantów,
  • składników GMO,
  • soli i cukru.

ZiwiPeak to gwarancja kompletnej, zbilansowanej, surowej  diety dla zwierząt domowych pochodząca z najlepszych naturalnych składników. Produkty ZiwiPeak sa tak przygotowane aby zapewnić Twojemu zwierzęciu zaspokajanie instynktownych, naturalnych potrzeb żywieniowych, podobnych do pokarmu jaki zjadałby na wolności.

Karma ZiwiPeak-świadome żywienie

ZiwiPeak to gwarancja kompletnej, zbilansowanej, surowej  diety dla zwierząt domowych pochodząca z najlepszych naturalnych składników. Produkty ZiwiPeak sa tak przygotowane aby zapewnić Twojemu zwierzęciu zaspokajanie instynktownych, naturalnych potrzeb żywieniowych, podobnych do pokarmu jaki zjadałby na wolności.

Celem marki ZiwiPeak jest uświadomienie właścicielom psów i kotów jak ważne jest karmienie zwierząt domowych zgodnie z zamierzeniami matki natury tak aby osiągnąć optymalną kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie zwierzęcia.

ZiwiPeak najlepsza karma  dla psów i kotów

Dlaczego karma ZiwiPeak jest taka wyjątkowa?

 

Bo zawiera tylko niezbędne składniki odżywcze, które psy i koty potrzebują. Podstawą karmy jest najwyższej klasy mięso i podroby pochodzące z ekologicznych farm Nowej Zelandii. Wszystkie składniki są świeże i doskonale zbilansowane. Do każdej z nich dodano  nowozelandzkie małże, które są źródłem glukozaminy składnika  chrząstki stawowej.Wszystkie zawarte witaminy i minerały w karmie są pochodzenia naturalnego, do produkcji użyto podroby jak i bogate w minerały wodorosty. To optymalne pożywienie dla mięsożercy-drapieżnika.Proste w swoim składzie a jednocześnie bogate, bo niczego w nim nie brakuje. Karma ZiwiPeak jest odzwierciedleniem naturalnego pożywienia psa i kota.